شرایط کاری و همکاری زنو در دورهء جدید

با توجه به شرایط جدید و تقاضاهایی که دوستان و خوانندگان از طریق ایمیل یا کامنت برایم می فرستند شرایطی را در اینجا بازگو می کنم تا نیاز به پاسخ چندباره به دوستان نباشد و همه را به این پست ارجاع دهم:

دوستانی که خواهان خرید رمان های "ورق بازها" و بعد "دو رگه" هستند تقاضای شان را به من ایمیل کنند تا در فرصت مناسب برای شان تهیه کنم.

به دلیل اینکه بسیاری از دوستان تقاضای معرفی کتاب های ارزشمند را دارند به زودی کتاب "دربارهء ادبیات" را روی همین وبلاگ منتشر می کنم که مجموعه یادداشت هایی است(نزدیک به صد یادداشت.)دربارهء ادبیات که طی این چند سال در روزنامه ها،مجلات،سایت های ادبی و همین وبلاگ منتشر شده است.

کسانی که می خواهند از مطالب وبلاگ زنو برای مجلات مجازی یا غیر مجازی استفاده کنند یا خواهان داستان یا مطلبی از اینجانب هستند تنها در صورتی کارشان مورد پذیرش قرار می گیرد که رسانه ایشان محلی برای تبلیغ یا انتشار آثار یا اخبار مافیای ادبی، دوستان ارشادی و سایت هایی به ظاهر ادبی موجود که هویت شان دیگر بر همه معلوم است نباشد.بلکه رسانه کسانی باشد که این سایت ها و روزنامه ها و مجلات و ارشاد حتی حاضر به چاپ کار یا خبری از ایشان نشده اند.

کسانی که خواستار نظر اینجانب دربارهء آثار منتشر شده یا نشده اشان هستند در ابتدا خواهشمندم اگر سعه صدری در خود سراغ ندارند از این کار منصرف شوند در غیر این صورت تنها در صورتی که تا به حال ستایشگر ایشان(دوستانی که ذکر کردم) یا همکاری با ایشان نبوده اند متن یا کتاب را بفرستند و عجله ای نداشته باشند تا پاسخ داده شود.

/ 5 نظر / 25 بازدید
یکی که مثل شما می‌نویسد... اما نه این قدر توهین آمیز

چه ادبیات بد و توهین آمیزی... تو با این همه تکبر و نخوت، چه طور می تونی با کاراکترات همذات پنداری کنی... بیچاره اون کسی که با این " شرایط" احمقانه و از بالا حاضر می شه کتابشو برات بفرسته... بی خیال !... فضل و دانشت رو پخش و پلا نکن... یعنی خودت نمی فهمی که داری بد حرف می زنی... یا فکر می کنی بد اخلاقی یعنی روشنفکر؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

بهرام

سلام ممکنه خواهش بکنم قیمت این دو کتاب را هم ذکر بفرمایید. یعنی باید چقدر بابت هر کدام بپردازیم؟ با تشکر

جيم

اقا قيمتو بگو

یکی که مثل شما می‌نویسد... اما نه این قدر توهین آمیز

و لابد سره شمایی؟؟[لبخند]

بهرام

سلام دوباره آقا ما از کجا بدانیم قیمت روی سایت آمازون چقدر است؟ قیمت را لطفاً به تومان ذکر بفرمایید . برای هر کتاب چقدر است ؟ ممنون میشوم.